Fischer Ivory 160cm

Používané
Značka: Fischer
€79
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
4.8.2021

Detailné informácie

Podrobný popis

Najvýkonnejší dámske zjazdové lyže od FISCHER. Základ tvorí ľahšia drevená sendvičová štruktúra (POPLAR WOOD CORE - topoľ) vystužená dvojitým titanalom o sile 0,5 mm. Lyže sú vybavené odľahčenú podložkou POWERTRACK a zodpovedajúcim viazaním W 10.

Podložka WOMENTRACK je navrhnutá tak, aby dosahovala čo najnižšej možnej hmotnosti, je teda tiež o niečo kratšia, prispôsobená pre viazanie nastavené na dámske zjazdové topánky. Funguje na dobre známom rail systému, dovoľuje teda ľahké prenastavenie na potrebnú dĺžku skeletu topánky.

IVORY MY STYLE pripomínajú rozmerovo aj konštrukčne veľmi obľúbené RC4 Superrace SC. Sú koncipované ako dámske slalomky tradičného strihu s užším stredom 68 mm. Lyže sú to veľmi živé, ideálne pre kratšie až stredne dlhé oblúky a dynamickú, rýchlejšiu jazdu po upravovaných zjazdovkách. Vďaka ON-PISTE rocker, o málinko dlhšiemu prizdvihnutie špičky, je nasadenie oblúka neuveriteľne jednoduché v každej situácii. IVORY MY STYLE možno odporučiť skúseným lyžiarkam, predstavujú unikátnu kombináciu elegantného dizajnu a kvalitné, vysoko športové konštrukcie.

Dodatočné parametre

Kategória: Dospelé
Dĺžka: 160 cm
Radius: 13 m
Jadro: Drevené
Typ lyžiara: Začiatočník/Pokročilý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: