info@lyziarsky-blsak.sk
0911 328 858

Atomic Redster GS 184cm

Môžeme doručiť do:
20.10.2021
Skladom (1 ks)
Značka: Atomic
€209
Kategória: Lyže
Dĺžka: 184 cm
Radius: 17,5 m
Jadro: Drevené/Kovová platňa
Typ lyžiara: Pokročilý/Fajnšmeker
Atomic Redster GS 184cm
Bazárový tovar

Lyže radu Redster sú vôbec najrýchlejšími lyžami, čo Atomic ponúka - to pravé pre pretekárov a lyžiarov závislých na rýchlosti. Vďaka technológii Doubledeck 3.0 sa lyže ľahko ovládajú a sú super výkonné. Tohtoročnú sezónu Atomic tiež pridáva ďalšie vylepšenia - Race Interface, špeciálnu vložku pod viazaním, ktorú využívajú aj jazdci Svetového pohára s cieľom zlepšiť riadenie a priľnavosť hrán k povrchu. Pre výkonné, presné lyžovanie pri dôsledných najvyšších rýchlostiach.

DOUBLEDECK 3.0 Technológia Doubledeck 3.0 je po veľkom úspechu technológie Redster Doubledeck už treťou generáciou tejto technológie. Inovácie zahŕňajú novú free-gliding vrchnú dosku k zvýšeniu stability a tlmenia, mäkšiu vpredu na zlepšenie zahájenia oblúku, a tvrdšiu vzadu pre prudšiu akceleráciu.

POWER WOODCORE RACE ROCKER Race rocker je nový tvar rockerového zakrivenia lyže, ktorý sa vyznačuje pozvoľným zakrivením. Camberová časť poskytuje extra presnú priľnavosť hrán, zatiaľ čo rockerová časť znamená ľahšie začatie oblúkov bez nevyžiadaného zasekávania hrán. Lyže s technológiou Race rocker sú ideálne pre zvýšenú bezpečnosť pri vysokých rýchlostiach.

TAPERED SIDEWALL Technológia Tapered Sidewall, čiže technológia kužeľovitej bočnice, je teraz novou technológiou radu Redster. Bočnica je silnejšia smerom k zadnej časti lyže, čo umožňuje väčšiu podporu pri akcelerácii.

TITANIUM POWERED Titánová vložka jadra po celej dĺžke lyže.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: