info@lyziarsky-blsak.sk
0911 328 858

Blizzard RTX Power 139cm

Môžeme doručiť do:
28.10.2021
Skladom (1 ks)
Značka: Blizzard
€119
Kategória: Lyže
Dĺžka: 139 cm
Radius: 12 m
Jadro: Penové
Typ lyžiara: Začiatočník/Pokročilý
Blizzard RTX Power 139cm
Bazárový tovar

Rekreačné zjazdové lyže Blizzard RTX Power sú univerzálne allround lyže s kompozitovým jadrom určené pre začiatočníkov a stredne pokročilých. Ich rekreačný profil a geometria poskytujú efektívny a jednoduchý prenos síl pri zatáčaní a lepšiu kontrolu nad jazdou. Sú vhodné na jazdu pri nizkych a stredných rychlostiach prevažne na upravený terén v pomere 70% upravený vs 30% neupravený.  

 

Technológie:
 
Full Camber: Tradičná camber konštrukcia bez rockeru určená prevažne na upravený terén. Dôraz je kladený na rýchlu reakciu pri zahájení oblúku a perfektné vedene lyží na hranách. Dopočujeme pre lyžiara s technikou jazdy po hranách bez šmýkania.

Duratec: Výrobca navrhol lyže tak aby maximalizoval ich pevnosť a odolnosť. Preto sú lyže s Dura-tec tchnologiou vybavené hliníkovými ochrannými špičkami, ktoré chránia celú špičku lyže a predlžujú životnosť. Zároveň majú vysoko odolný štruktúrovaný povrch proti poškriabaniu a silnejšiu vrchnú fóliu s povrchovou úpravou. Je o 20 % silnejšia ako je štandard na trhu a garantuje odolnosť proti poškriabaniu.

RTL Tech: Detaily lyže a jej dizajn (konštrukcia, vrchná fólia, chránič špičky a päty) sú zvolené tak, aby poskytovali maximálnu životnosť. Viazanie s doskou sú prispôsobené pre jednoduché nastavenie a používanie rôznych veľkosti lyžiarskych topánok.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: