info@lyziarsky-blsak.sk
0911 328 858

Fischer Ivory 155cm

Môžeme doručiť do:
25.10.2021
Skladom (1 ks)
Značka: Fischer
€95
Kategória: Lyže
Dĺžka: 155 cm
Radius: 12 m
Jadro: Drevené
Typ lyžiara: Začiatočník/Pokročilý
Fischer Ivory 155cm
Bazárový tovar

Najvýkonnejší dámske zjazdové lyže od FISCHER. Základ tvorí ľahšia drevená sendvičová štruktúra (POPLAR WOOD CORE - topoľ) vystužená dvojitým titanalom o sile 0,5 mm. Lyže sú vybavené odľahčenú podložkou POWERTRACK a zodpovedajúcim viazaním W 10.

Podložka WOMENTRACK je navrhnutá tak, aby dosahovala čo najnižšej možnej hmotnosti, je teda tiež o niečo kratšia, prispôsobená pre viazanie nastavené na dámske zjazdové topánky. Funguje na dobre známom rail systému, dovoľuje teda ľahké prenastavenie na potrebnú dĺžku skeletu topánky.

IVORY MY STYLE pripomínajú rozmerovo aj konštrukčne veľmi obľúbené RC4 Superrace SC. Sú koncipované ako dámske slalomky tradičného strihu s užším stredom 68 mm. Lyže sú to veľmi živé, ideálne pre kratšie až stredne dlhé oblúky a dynamickú, rýchlejšiu jazdu po upravovaných zjazdovkách. Vďaka ON-PISTE rocker, o málinko dlhšiemu prizdvihnutie špičky, je nasadenie oblúka neuveriteľne jednoduché v každej situácii. IVORY MY STYLE možno odporučiť skúseným lyžiarkam, predstavujú unikátnu kombináciu elegantného dizajnu a kvalitné, vysoko športové konštrukcie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: