info@lyziarsky-blsak.sk
0911 328 858

Head Supershape i.MAGNUM 149cm

Môžeme doručiť do:
28.10.2021
Skladom (1 ks)
Značka: Head
€89
Kategória: Lyže
Dĺžka: 149 cm
Radius: 9,9 m
Jadro: Drevené/Kovová platňa
Typ lyžiara: Pokročilý
Head Supershape i.MAGNUM 149cm
Bazárový tovar

"Naozaj presný nástroj, ktorý premení rýchlosť v rýdze potešenie!" Sľubuje Head a s úspešným modelom i.Supershape Magnum drží slovo.  

Pre túto sezónu je vybavený grafenom a špičkou (speed rocker). Carving funguje perfektne, v šmýkanom oblúku už vyžaduje od svojho jazdca trochu pomoci. Stredné oblúky sú jeho najobľúbenejšie, ale aj v krátkych a dlhých vie presvedčiť. Vďaka svojej ľahko širšej špičke funguje športovo ladená lyže Magnum veľmi dobre v rozbitom snehu. Veľkú všestrannosť ukazuje aj na ľadovej alebo zmäknuté piestom, kde sa osvedčila. Navyše dodáva veľa bezpečnosti a na hrane prejde bez problémov všetko. Celkovo sa Head-u podaril v ďalšom vývoji tejto klasiky veľký skok!  

Odporúčame pre stredné a dlhé oblúky (širšie zjazdovky) veľkosť 0 až + 5cm, dôvodom je rocker, ktorý lyžu pocitovo aj fakticky skracuje (idete po kratšej aktívnej hrane). Pre krátke až fun oblúky (úzke zjazdovky) odporúčame -5 až -10C, ale lyža bude limitovaná práve dĺžkou, nebude stabilná pri väčších rýchlostiach od stredného oblúka. Lyže vhodná pre 85% upravenú zjazdovka, 15% voľný terén, resp. nový sneh, mäkký či topiaci.  

Technológie  

ERA 3.0

Graphene World Cup Sandwich Cap Construction

KERS

Race Structured UHM C Base

Speed Rocker  

Technický popis  

Rocker

Speed Rocker

Jadro

Wood Core

Konštrukcia

Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction

Podložka

Multiflex PR Base

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: