info@lyziarsky-blsak.sk
0911 328 858

Salomon S/MAX W 10 155cm

Môžeme doručiť do:
28.10.2021
Skladom (1 ks)
Značka: Salomon
€255
Kategória: Lyže
Dĺžka: 155 cm
Radius: 13 m
Jadro: Drevené/Kovová platňa
Typ lyžiara: Pokročilý/Fajnšmeker
Salomon S/MAX W 10 155cm
Bazárový tovar

dámske univerzálne lyže vhodné pre milovníčky carvingových oblúkov. Lyže sa pýšia inovatívnym tvarom, ktorý dopomáha k jednoduchšiemu zahájeniu oblúku a plynulému prehraneniu do ďalšieho oblúka. Lyže majú celodrevené jadro z topoľa a celý rad patentovaných technológií, ktoré prispievajú k tomu najlepšiemu zážitku z jazdy. Tento univerzálny model je vhodný na všetky druhy zjazdoviek a do všetkých snehových podmienok. Lyže si hravo poradia aj s ľadom a mäkkým snehom a pri jazde odpustia aj drobné chyby. Salomonom patentovaná technológia Edge Amplifier pomáha bežným lyžiarom, ktorí nie sú dostatočne technicky vyspelí, aby si užili adrenalínový zážitok športovej jazdy po hrane z oblúka do oblúka.

Technológie:
Pulse Pad 
Špeciálna vrstva gumy, ktorá je umiestnená pozdĺž hrán a v dôležitých častiach lyže. Táto vrstva gumy napomáha plynulejšej, pokojnejšej jazde lyží počas celej fázy oblúku.
 
Edge Amplifier 
Patentovaný systém značky Salomon slúži na zosilnenie prenosu energie z hrany na lyže a zásadne zlepšuje zahájenie oblúku po hrane, ale aj držanie lyží na tvrdom povrchu.
 
Full Sandwich Sidewalls
Lyža je skladaná vrstva po vrstve a následne pod tlakom zlepená. Plné sendvičové bočné steny zaručujú stabilitu, presnosť a zvyšujú výkon tým, že poskytujú dobrú priľnavosť a hladký kontakt so snehom.
 
Poplar Woodcore
Drevené jadro dodáva väčšiu stabilitu a odpúšťa drobné chyby.
 
Double TI
Dvojitá vrstva titánu na oboch stranách jadra zlepšuje výkon pri tvrdom snehu. Zvyšuje presnosť a citlivosť.
 
Tail Protector
Chránič pätky lyže – zvyšuje životnosť lyží aj vizuálne po intenzívnom lyžovaní.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: