info@lyziarsky-blsak.sk
0911 328 858

Volkl Racetiger GS 175cm

Môžeme doručiť do:
28.10.2021
Skladom (1 ks)
Značka: Völkl
€199
Kategória: Lyže
Dĺžka: 175 cm
Radius: 17,9 m
Jadro: Drevené/Kovová platňa
Typ lyžiara: Pokročilý/Fajnšmeker
Volkl Racetiger GS 175cm
Bazárový tovar

Racetiger GS sú závodné lyže vystužené titanalom určené na obrovský slalom. Vďaka technológiam sa lyže búdu správať perfektne pri rýchlej agresívnej jazde s dlhými oblúkmi na upravenej zjazdovej trati. Pre jednoduchšie zahájenie oblúka majú lyže na špičke prehnutie Rocker.

Technológie:

Powered by Titanium

Pridaná vrstva z titanalového plechu tlmí nežiaduce vibrácie a dodáva lyžiam maximálnu stabilitu pri vysokých rýchlostiach.

Speedwall Multilayer Woodcore

Časť z tvrdého dreva bezprostredne priliehajúca k postranným sidewallom spôsobí vyšší prenos sily. Nízka hmotnosť mäkkej časti v strede jadra prináša väčšiu obratnosť a ovládateľnosť a znižuje celkovú hmotnosť lyží

Tip Rocker

Profil Tip Rocker má variabilnú dĺžku hrany v oblasti špičky. Opačný priehyb (rocker) je mierny. Variabilné dĺžka hrany v oblasti špičky uľahčuje zatáčanie. Profil camber v strednej a pätovej časti lyže zaisťuje kontrolu nad lyžami a stabilitu pri jazde ako pre začiatočníkov, tak aj pre stredne pokročilých lyžiarov.

Full Sidewall 

Priamy a silný prenos energie na hrany pozdĺž celej dĺžky lyží.

3D.Glass

V porovnaní s klasickou glass konštrukciou, trojrozmerná a viacnásobne skladaná sklenená vrstva v oblasti viazania zvyšuje priľnavosť hrán a poskytuje živší odraz v oblúkoch.

P-Tex 4504

Super rýchla sklznica pre preteky Svetového pohára

UVO.3D

Ultimate Vibration Object - prestavuje prvú aplikáciu voľne sa pohybujúceho predmet, ktorý tlmí vibrácie v rozsahu 360° a minimalizuje rušivé vibrácie lyží. Pri kontakte lyže so zvlneným terénom nevyhnutne dochádza k vzniku ,,vibrácií,, Najmä špička lyží sa rozhýbe všetkými smermi - nielen pozdĺž lyží Technológia UVO tieto vibrácie preukázateľne znižuje a zaručuje tak pokojnejšiu, stabilnejšiu presnejšiu jazdu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: