info@lyziarsky-blsak.sk
0911 328 858

Atomic Livefit Plus (EU: 40)

velkostnatabulka

 

Môžeme doručiť do:
28.10.2021
Skladom (1 ks)
Značka: Atomic
€55
Kategória: Lyžiarske topánky
Veľkosť: EU: 40
Pre koho: Dospelé
Atomic Livefit Plus (EU: 40)
Bazárový tovar

Sú stredne tvrdé lyžiarky z modelovej rady Live Fit, ktoré sú navrhnuté pre kontinuálne a automatické adaptovanie topánky na nohu svojho nositeľa. O to sa starajú unikátne Live Fit zóny, ktoré tesne obopnú nohu a automaticky zaistia perfektné držanie v každej fáze jazdy. Lyžiarky ASY Comfort Liner spolu s pevným skeletom zaisťujú precízny prenos sily na lyže, zatiaľ čo dve široké pracky a velcro pás zaisťujú pevnú oporu a ľahké obúvanie a vyzúvanie. Lyžiarky sú ideálne pre pokročilé športovo založené lyžiarka ale aj začiatočníčky, ktoré sa chcú rýchlo zdokonaliť a ktoré hľadajú kombináciu komfortu a výkonu.


Life Fit Zóny
Tieto zóny sa automaticky prispôsobia podľa tvaru chodidla lyžiarov a zaistia tak okamžite viac pohodlia, lepší pocit, lepšie prúdenie krvi do chodidla, viac tepla a spokojnejšie chodidlá.

Live Fit Performance
Life Fit zóny sú umiestnené na laterálnej strane aby eliminovali "horúce miesta", zatiaľ čo mediálna strana topánky zostáva pevná pre maximálny prenos sily.
modely Burner a Tracker

Blow Out Zones
Mediálne a laterálne Live Fit zóny dovolia chodidlu prirodzene sa rozšíriť počas ťažkých dopadov, pre maximálny komfort a pohlcovanie nárazov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: