Miera opotrebenia

Top stav - Lyže s označením Top stav je možné porovnať s úplne novými kúskami! Tovar bol použitý nanajvýš párkrát a je vo výbornom stave.

A (nízka) – Tovar s nízkou mierou opotrebenia je vo veľmi dobrom stave len s minimálnymi škrabancami alebo odreninami nie väčšími ako 0,5 cm. Jedná sa teda skôr o kozmetické nedostatky, ktoré ale nijak nenarúšajú vzhľad lyže ani ich funkčnosť. Je to ideálna voľba pre ľudí, ktorí hľadajú lyže v dobrom stave za skvelé ceny.

B (stredná) – Tovar so strednou mierou opotrebenia vykazuje viditeľné známky používania s miernymi škrabancami a odreninami, ktoré väčšinou nepresahujú 1 cm. Vhodné pre tých, ktorí nevyžadujú perfektný vzhľad, ale chcú tovar so skvelou cenovkou. Aj takéto lyže prešli u nás kompletným servisom a stále Vám poslúžia niekoľko ďalších rokov.

C (nížšia) – Ani tovar s nízšou mierou opotrebenia nie je na zahodenie. Pokiaľ Vám toľko nezáleží na vzhľade, tak viete ušetriť aj niekoľko desiatok eur a nájsť aj tovar z vyššej kategórie za bezkonkurenčné ceny! Na takomto tovare je viacero škrabancov alebo odrenín presahujúcich aj 1 cm.

 

Všetky lyže, snowboardy aj bežky z každej kategórie opotrebenia prešli kompletným servisom a teda sú pripravené priamo na svah!

Späť do obchodu