Atomic Vantage X 80 CTi 180cm

Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia
Skladom (1 ks)
Značka: Atomic
205 €
Kategória: Zjazdové lyže
Radius: 16 m
Atomic Vantage X 80 CTi 180cm
Použité Viazanie v cene

Atomic Vantage X 80 CTI W sú úplne nové all-mountain lyže pre dámy, vhodné pre tvrdšie upravené zjazdovky. Sú perfektným vyvážením výkonu a jednoduchosti: ideálne pre rýchle zákruty na zjazdovke, ale aj mimo nej, zároveň sú rovnako dobré pre pokojnejšiu a rekreačnější jazdu. Vlastnosti Vantage X lyží poskytujú ľahší a silnejší konštrukciu s použitím nového Exo Profilu, ktorý znižuje hmotnosť až o 20%. Lyže prichádzajú v inovatívnom dizajne s užší oblasťou pod viazaním, zakončené veľmi odolnou vrchnej vrstve. Lyže sú ľahké, pevné, športové.

LIGHT woodcore - Veľmi ľahké drevené jadro, vhodné předevěím do terénu a prašane.

CARBON TANK MESH - Veľmi pevná sieťová vrstva karbónu, ktorá dodáva lyži silu vo všetkých smeroch, pri minimálnom navýšenie hmotnosti.

TITANIUM POWERED - Titánová vložka prestupuje celou dĺžkou lyže a zaisťuje výnimočné jazdné vlastnosti a stabilitu.

FIREWALL - Bočnice nazývaná "FIREWALL" je veľmi podobná klasickej sendvičovej konštrukcii s tým rozdielom, že sa pod viazaním zužuje pre lepšiu pružnosť.

EXO PROFILE - je 3D profil lyže pre rad Vantage X. Lyže majú zúžené hrany, ktoré sú zosilnené. Hlavnou výhodou je znížená hmostnosť a zvýšená odolnosť proti poškriabaniu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: